Bir asra dayanan tekstil tecrübesini, perde sektöründe kullanarak farklı bir bakış açısıyla hizmete başlayan PERDECE ‘de,güçlü ve güvenilir adımlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Estetik, kaliteli ve modern perde çeşitlerini, tüm yaşam alanlarınızda güvenle kullanabileceğiniz ithal duvar kağıtlarını farklı tasarımlarla bulabilir, uygulayabilir, hayata bambaşka pencerelerden bakabilirsiniz. Kalite odaklı, güvenilir ve titiz işçiliği ve deneyimli personeli ile hayallerinizi hayata geçirmek için sizi Çamlık Yolu’ndaki showroomumuza bekliyoruz.

Yaşam alanlarınızı, evinizi ya da iş yerinizi istekleriniz doğrultusunda ücretsiz keşif imkanı ile projelendirip, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Size verdiğimiz değer, işimize duyduğumuz saygı ve kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz.

Sektöre getirdiği yenilikler ve siz değerli müşterileri sayesinde bugün PERDECE; içinde bulunduğu sektörde aranılan marka haline gelmiştir. Unutmayın ki kalite tesadüf değildir. PERDELERİNİZ TARZINIZDIR; İŞİNİZİ ŞANSA DEĞİL, PERDECE’YE BIRAKIN.